Stroossefestival 22-09-18

D'Jugendkommissioun invitéiert op d'2018 Editioun vum Stroossefestival, de Samschden 22. September vu 15h00-01h00.
 
Mir sinn och dëst Joer erëm vertruede mat engem Grillstand, wou nieft deene villen Animatiounen de ganzen Dag iwwer vir Iessen an Drénke gesuergt ass.
 
Mir si frou vir all eis Memberen den 22. September um Stroossefest ze begréissen.
 
Méi infos fannt Dir um Site www.stroossefestival.lu
 

Programme Jeunes Premier Tour

D'FLF huet Ënn leschter Woch den Program vum eischten Tour vun den Kategorien Juniors, Cadets, Scolaires, an Minimes veröffentlecht.
 
Juniors
 
22/09/2018
Progrès Niederkorn vs ENT Strassen/Mamer/Bertrange     16h30 terrain Niedercorn
 
29/09/2018
ENT Strassen/Mamer/Bertrange vs ENT Mondorf/Remich/Bous/Schengen
 
06/10/2018
ENT Steinfort/Kehlen vs ENT Strassen/Mamer/Bertrange
 
13/10/2018
ENT Strassen/Mamer/Bertrange vs SC Bettembourg
 
20/10/2018
ENT Strassen/Mamer/Bertrange vs ENT Kaerjeng/Schouweiler/Clemency
 
27/10/2018
ENT Mondorf/Remich/Bous/Schengen vs ENT Strassen/Mamer/Bertrange
 
10/11/2018
ENT Strassen/Mamer/Bertrange vs ENT Steinfort/Kehlen
 
17/11/2018
SC Bettembourg vs ENT Strassen/Mamer/Bertrange
 
24/11/2018
ENT Kaerjeng/Schouweiler/Clemency vs ENT Strassen/Mamer/Bertrange
 
01/12/2018
ENT Strassen/Mamer/Bertrange vs Progrès Niederkorn
 
Cadets
 
23/09/2018
ENT Uelzechtdall I vs Una Strassen                                  13h30 terrain Steinsel 
 
30/09/2018
Una Strassen vs FC Wiltz 71
 
07/10/2018
ENT Gréngewald vs Una Strassen
 
14/10/2018
Una Strassen vs FC 72 Erpeldange
 
21/10/2018
Una Strassen vs Etzella Ettelbruck II
 
28/10/2018
FC Wiltz 71 vs Una Strassen
 
11/11/2018
Una Strassen vs ENT Gréngewald
 
18/11/2018
FC 72 Erpeldange vs Una Strassen
 
25/11/2018
Etzella Ettelbruck II vs Una Strassen
 
02/12/2018
Una Strassen vs ENT Uelzechtdall I
 
Scolaires I
 
22/09/2018
Sporting Mertzig vs Una Strassen I                                    16h30  terrain Mertzig
 
29/09/2018
Una Strassen I vs F91 Dudelange I
 
06/10/2018
AS La Jeunesse d'Esch/Alzette I vs Una Strassen I
 
13/10/2018
Una Strassen I vs Etzella Ettelbruck I
 
20/10/2018
Una Strassen I vs SC Bettembourg
 
27/10/2018
F91 Dudelange I vs Una Strassen I
 
10/11/2018
Una Strassen I vs AS La Jeunesse d'Esch/Alzette I
 
17/11/2018
Etzella Ettelbruck I vs Una Strassen I
 
24/11/2018
SC Bettembourg vs Una Strassen I
 
01/12/2018
Una Strassen I vs Sporting Mertzig
 
Scolaires II
 
22/09/2018
ENT Diekirch/Vianden/Gilsdorf II vs Una Strassen II        14h30  terrain Diekirch
 
29/09/2018
ENT Boevange/Brouch vs Una Strassen II
 
06/10/2018
Una Strassen II vs Atert Bissen
 
13/10/2018
Avenir Beggen vs Una Strassen II
 
20/10/2018
Una Strassen II vs ENT Jeunesse Atertdaul I
 
27/10/2018
Una Strassen II vs ENT Boevange/Brouch
 
10/11/2018
Atert Bissen vs Una Strassen II
 
17/11/2018
Una Strassen II vs Avenir Beggen
 
24/11/2018
ENT Jeunesse Atertdaul I vs Una Strassen II
 
01/12/2018
Una Strassen II vs ENT Diekirch/Vianden/Gilsdorf II
 
Minimes I
 
22/09/2018
Sporting Mertzig I vs Una Strassen I                                  14h30  terrain Mertzig 
 
29/09/2018
Una Strassen I vs ENT Wincrange/Norden I
 
06/10/2018
Una Strassen I vs Etzella Ettelbruck I
 
13/10/2018
Blo-Wäiss Itzig vs Una Strassen I
 
20/10/2018
Una Strassen I vs US Hostert
 
27/10/2018
ENT Wincrange/Norden I vs Una Strassen I
 
10/11/2018
Etzella Ettelbruck I vs Una Strassen I
 
17/11/2018
Una Strassen I vs Blo-Wäiss Itzig
 
24/11/2018
US Hostert vs Una Strassen I
 
01/12/2018
Una Strassen I vs Sporting Mertzig I
 
Minimes II
 
22/09/2018
ENT Osten II vs Una Strassen II                                          14h30  terrain Canach
 
29/09/2018
Una Strassen II vs ENT Berbourg/CSG/Biwer
 
06/10/2018
Racing FC Union Luxembourg III vs Una Strassen II
 
13/10/2018
Una Strassen II vs Olympia Christnach-Waldbillig
 
20/10/2018
Una Strassen II vs Résidence Walferdange I
 
27/10/2018
ENT Berbourg/CSG/Biwer vs Una Strassen II
 
10/11/2018
Una Strassen II vs Racing FC Union Luxembourg III
 
17/11/2018
Olympia Christnach-Waldbillig vs Una Strassen II
 
24/11/2018
Résidence Walferdange I vs Una Strassen II
 
01/12/2018
Una Strassen II vs ENT Osten II

 

Programme Jeunes Premier Tour (Poussins et Pupilles)

Pupilles 1
 
22/09/18
ENT Mondorf/Schengen/Aspelt II vs Una Strassen I                 annulé
 
29/09/18
Una Strassen I vs Red Star Merl-Belair I
 
06/10/18
FC Kehlen I vs Una Strassen I
 
13/10/18
Una Strassen I vs Racing FC Union Luxembourg II
 
20/10/18
Una Strassen I vs Swift Hesperange I
 
27/10/18
FC Mamer 32 I vs Una Strassen I
 
10/11/18
Una Strassen I vs RM Hamm Benfica I
 
17/11/18
Tricolore Gasperich vs Una Strassen I
 
24/11/18
Una Strassen I vs Sporting Bertrange
 
Pupilles 2
 
22/09/18
Red Star Merl-Belair II vs Una Strassen II                         10h00 terrain Merl
 
29/09/18
Una Strassen II vs Yellow Boys Weiler-la-Tour II
 
06/10/18
Blo-Wäiss Itzig II vs Una Strassen II
 
13/10/18
Una Strassen II vs FC Mamer 32 II
 
20/10/18
Swift Hesperange II vs Una Strassen II
 
10/11/18
F91 Dudelange II vs Una Strassen II
 
17/11/18
Una Strassen II vs ENT Mondorf/Schengen/Aspelt III
 
24/11/18
Una Strassen II vs RM Hamm Benfica II
 
Poussins 1
 
23/09/18
FC Mamer 32 I vs Una Strassen I                                       09h30  terrain Mamer
 
30/09/18
RM Hamm Benfica I vs Una Strassen I
 
07/10/18
Una Strassen I vs FC Kehlen I
 
14/10/18
Minerva Lintgen I vs Una Strassen I
 
21/10/18
Una Strassen I vs Marisca Mersch I
 
28/10/18
Tricolore Gasperich I vs Una Strassen I
 
11/11/18
Una Strassen I vs Racing FC Union Luxembourg II
 
18/11/18
Sporting Bertrange vs Una Strassen I
 
25/11/18
Una Strassen I vs Red Star Merl-Belair I
 
Poussins 2
 
23/09/18
FC Kehlen II vs Una Strassen II                                          annulé               
 
30/09/18
Una Strassen II vs FC CeBra 01
 
07/10/18
ENT Jeunesse Atertdaul vs Una Strassen II
 
14/10/18
Una Strassen II vs Marisca Mersch II
 
21/10/18
FC Mamer 32 II vs Una Strassen II
 
28/10/18
Una Strassen II vs Avenir Beggen
 
11/11/18
Résidence Walferdange I vs Una Strassen II
 
18/11/18
Una Strassen II vs ENT Äischdall
 
25/11/18
Una Strassen II vs SC Steinfort
 
Poussins 3
 
23/09/18
FC Mamer 32 III vs Una Strassen III                                  12h30  terrain Mamer
 
30/09/18
ENT Mensdorf/Canach III vs Una Strassen III
 
07/10/18
Una Strassen III vs Red Star Merl-Belair III
 
14/10/18
Racing FC Union Luxembourg IV vs Una Strassen III
 
21/10/18
Una Strassen III vs F91 Dudelange IV
 
28/10/18
FC Mondercange III vs Una Strassen III
 
11/11/18
Una Strassen III vs FC Rodange 91 II
 
18/11/18
Union Titus Pétange III vs Una Strassen III
 
25/11/18
Una Strassen III vs CS Fola Esch-Alzette III